Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2007, 23:17   #201
Tevery Best
 
Tevery Best's Avatar
 
Reputacja: 1 Tevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie coś
Targ
- Epf... No wiesz... Dobra, dobra! Niech będzie 5 gambli, tylko ich tam trzymaj! Taniej nie mogę ci sprzedać, nie dam rady ich kupić po lepszej cenie!
Sprzedawca jest wyraźnie zapędzony w kozi róg, widać to po nim. Pot zrosił mu czoło, Gedan czuje, że jest już u kresu wytrzymałości. Gość dalej się nie cofnie...
- Za jedną butelkę - dwie puszki. Pasuje taki interes?

Samochód
Koleś zdawał się być wyraźnie zaskoczony takim przyjęciem. Zatoczył się, odchylił w tył, oparł o ścianę. Splunął na bok, spróbował znowu złapać równowagę, jednak ostatecznie padł na kuper. Wzniósł wzrok do góry, po czym wycharczał:
- Ano, widzę, żeście przyjechali taką wyczesaną karetką... Pewnie leki sprzedajecie, co? A nie macie przypadkiem preparatów krwiotwórczych? Zapłacę... Naprawdę...

Szeryf
- No cóż, panie Killian... Tutaj powiem tak: nie było ich tutaj. Jak już mówiłem, od roku nie mamy takich problemów. Ale słyszałem, że ten cały Veil jest w okolicy, ponoć przybył od strony Wielkiej Kotliny. Przejechał przez Sierra Nevada, po drodze nieźle rozrabiając w Reno, a ostatnio omal nie zginął, uciekając z jakiegoś laboratorium w San Jose. Możliwe, że spotkacie jego i jego gang, jadąc na północ. A z tego co wiem, to właśnie tam jedziecie, prawda?
Tutaj szeryf spojrzał na Killiana wymownie, po czym grzecznie poprosił o opuszczenie gabinetu. Stwierdził, że ma sporo pracy, a do jej wykonania potrzebuje spokoju... Kiedy tylko za zabójcą zatrzasnęły się drzwi do biura, wraz ze Stanem wyszedł na zewnątrz. Na ulicy bez zmian - nieopisany chaos. Tymczasem nigdzie nie widać reszty ekipy...
 
__________________
"When life gives you crap, make Crap Golems"
Tevery Best jest offline