Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2007, 19:35   #115
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Mira, a niedawno mówiłaś że mamy Mg nie mieszać? Ja osobiście jestem za propozycją Greya, jeden sprzymierzeniec to +1 do rzutu. Mira a co do całej akcji, to chciałbym przypomnieć kto zaczął. Zresztą rzuty pokazują swoje. Czekam na wasze decyzje, na początku wielu zarzucało mi i kutakowi złamanie zasad i reguł. A gdy zrobiliśmy wg. reguł to jest źle tak? Ja tej walki nie chciałem, myślę, że kutak też, resztę zrobiliśmy tak jakby nasi bohaterowie to zrobili. Lhianann co do obcięcia głowy, hihi mam to w planach:P, ale na razie czekamy na wyrok Miry.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline