Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2007, 19:46   #117
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał merill Zobacz post
Mira, a niedawno mówiłaś że mamy Mg nie mieszać? Ja osobiście jestem za propozycją Greya, jeden sprzymierzeniec to +1 do rzutu. Mira a co do całej akcji, to chciałbym przypomnieć kto zaczął. Zresztą rzuty pokazują swoje. Czekam na wasze decyzje, na początku wielu zarzucało mi i kutakowi złamanie zasad i reguł. A gdy zrobiliśmy wg. reguł to jest źle tak? Ja tej walki nie chciałem, myślę, że kutak też, resztę zrobiliśmy tak jakby nasi bohaterowie to zrobili. Lhianann co do obcięcia głowy, hihi mam to w planach:P, ale na razie czekamy na wyrok Miry.
Merill czytaj proszę ze zrozumieniem. Powiem wprost: zrobiony został burdel i teraz trzeba to odkręcić, obojetnie kto jest winny. A fakt, że nie dogadaliście się od południa pokazuje, że bez interwencji odgórnej niczego się nie ułoży. Nie chodzi też o ustanawianie jakiś wyroków, ale o obranie drogi działania. Poza tym nie będzie to tylko moja decyzja, a wszystkich MG.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline