Wątek: Bioshock
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2007, 10:22   #4
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Mam od kilku tygodni nie przeszedłem jeszcze bo gram podobnie tak jak fleischman powoli czytając dialogi, oglądając dokładnie wszystko nie chcąc pominąć żadnego szczegółu. Jestem już jednak dość daleko i nie chcę zdradzać co się dzieje potem ale jest ciekawie. Powiem tylko to o czym nie wspomniałeś w swoim tekście, można genetycznie ulepszać swojego bohatera w różnych rzec kategoriach, to dodaje mały element rpg. To samo można zresztą robić z broniami, poza tym ze znalezionych przedmiotów np. rur i śrubek można wykonywać niektóre przedmioty. Każdą z tych czynności można dokonać tylko w specjalnych miejscach. Na uwagę zasługuje grafika, bardzo ładna zwłaszcza na moim nowym blaszaku to doceniam bo mogę grać na high wszystko. Moment kiedy woda rozmazuje nam wzrok padając prosto na twarz i jej krople które zostają potem na twarzy kiedy z niej wyjdziemy i masa innych rzeczy sprawia, że gra jest niezwykła nawet w porównaniu do HL2 jeśli chodzi o możliwości. Potem może robi się ciut prościej, ale gra ciągle trzyma solidny poziom i stawia nowe wyzwania. Jak dla mnie gra roku bijąca na głowę pod wieloma względami i najważniejsze ilością "miodu" konkurencje. Jedynymi tytułami które wg. mnie mają szanse z nią powalczyć mogą być mającą bardzo dobrą kampanie reklamową(aczkolwiek nie aż tak dobą w Polsce)Crysis i może Unreal 3. Pożyjemy zobaczymy jednak muszę przyznać, że nie ubawiłem się tak od czasów Herosa 3 i Hitmana 2.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem