Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2007, 10:55   #2
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
No tak kolejna sonda.
I pierwsze zdumienie. Może w drugiej generalnie zmieniono zasady tworząc niejako świat Warhammera od podstaw ? Przeglądam podręcznik IIedycji w skupieniu - nie. Druga to po prostu rozszerzenie pierwszej.
Zatem ja korzystam z obu nie woląc ani jednej ani drugiej. Do układu przyzwyczaiłem się w pierwszej - kilkanaście lat wertowania podręcznika nauczyło mnie praktycznie go na pamięć, ot siła przyzwyczajenia. Sięgam jednak do drugiej po interesujące mnie rozszerzenia zasad (tylko niektóre, nie podobają mi sie wszystkie). Chciałem więc wybrać opcje "korzystam z obu" ale niestety, takiej opcji nie posiada sonda. Skoro jak powtarzam (nie chwaląc się) gram w Warhammera od lat kilkunastu i nie znajduje dla siebie odpowiedniej satysfakcjonującej mnie możliwości odpowiedzi znaczy - coś ze mną nie tak.

Zadumałem się. Ale błysnęło mi światełko nadziei. Może to nie ze mną jest zle, ale sonda po jest prostu taka. Pytanie pozostawiam bez odpowiedzi.

Następnym jest pytanie do homeo : czy możesz mi jasno napisać czemu ta sonda ma służyć ? Jakim wnioski z niej może wyciągnąć przeciętny gracz Warhammera ? Według mnie stworzenie nowego tematu powinno coś wnieść. A tu ? Jak dla mnie powstała kolejna nic nie wnosząca sonda (jak zresztą większość sond na LI). No i jak widać nie uwzględniająca nawet wszystkich możliwości odpowiedzi dla gracza. Odpowiedz "Nie mam zdania" mnie nie satysfakcjonuje - ja mam zdanie co wolę - obie.

Pozdrawiam

PS Była kiedyś akcja STOP BYKOM NA LI, proponuję nową STOP SONDOM NA LI

PS1 Proszę czytając tę odpowiedz traktować ją z lekkim przymrużeniem oka, temat sondy po prostu mocno przypomina mi cykl Jana Tadeusza Stanisławskiego " O wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkiej Nocy"

PS2 Uprzedzam na sondę "Czy wolisz swoja lewą nogę czy prawą" też odpowiem "korzystam z obu" odpowiedz "nie mam zdania " by mnie nie satysfakcjonowała.
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 01-12-2007 o 15:42.
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem