Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2007, 15:05   #3
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
No nie wiem.. Moim zdaniem dyskusje takie jak ta (Sonda może faktycznie nie jest za bardzo potrzebna), czyli dotyczące preferencji erpegowych ew obrębie tego samego systemu (czyli np. jak podchodzicie do różnych problemów na sesjach) mogą być całkiem pouczające - jeśli przedstawi się konkretne przykłady. Ten temat jest, jak zasugerował homeosapiens na początku, analogiczny do tematu Miry o preferencjach jeśli chodzi o WoD-a. Dzięki temu można poznać inny punkt widzenia, w tym przypadku jaka jest inna edycja i czy czymkolwiek się różni. Pierwsza edycja mogła mieć pomysły, które można wykorzystać w drugiej i vice versa.

Nie znam pierwszej edycji, więc można powiedzieć, że nie mam zdania, tyle, że zazwyczaj gdy nie mam zdania to po prostu nie głosuję . Z tego co wiem, to z edycją ustawień sond nie ma dużego problemu (poprawcie jeśli się mylę) i można dodać inne odpowiedzi do sondy.

PS: Akcja "stop sondom".. hm - może zrobimy sondę na ten temat? A serio to też sądzę, że niektóre sondy są dość niepotrzebne - np. ta o miejscu zamieszkania lub gdzie ma się odbyć konwent. Ale to subiektywna opinia.
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem