Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2007, 22:48   #6
Beriand
 
Beriand's Avatar
 
Reputacja: 1 Beriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemu
Arthur jakoś dobrnął razem z Alanem do brzegu. Medyk spojrzał na niego i rzekł:
-Chyba już ok
To gdzie dostałeś ?
-Mam nadzieje. W nogę, pod udem- uśmiechnął się Arthur do młodego szeregowca. Dobrze że mamy medyka... .
Gdy już został opatrzony młodzieniec powiedział:

-Teraz dołączymy do innych , wesprzyj sie na mnie i strzelaj , ja mogę cie ponieść ale nie wymagaj bym strzelał... ja , ja po prostu nie wiem czy bym potrafił...
-Jesli uda ci sie donieść mnie do drugiej linii to będzie dobrze... ale nie musisz. Będziesz łatwym celem. Może uda mi sie poczołgać. W każdym razie ty idź sam do przodu- ktoś jeszcze może cie potrzebować... a ja chyba sobie poradzę- mówił jak najszybciej porucznik. Potem położył się w jak największym zagłębieniu za jak najlepsza osłoną i szukał wzrokiem kapitana. Gdyby ostrzłą ucichł lub żołnierze doszli głębiej małymi "skokami" czołga sie do przodu- chyba ze mogę i jest blisko to biegnę.
 
Beriand jest offline