Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2007, 23:57   #7
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Carlos widząc przed sobą elfkę uśmiechnął sie pod równo przystrzyżonym czarnym wąsikiem. Przerzucił lewą nogę nad łękiem siodła i zeskoczył na ziemię. Ukłonił sie nisko posyłając przy tym nieludce długie spojrzenie swoich czarnych oczu i mówiąc:

-Jestem Crlos Aguirre wolny Cygan a droga prowadzi mnie tam gdzie oczy poniosą, dziś do Florencji, jutro może do Wenecji, Neapolu albo samego Rzymu. A Ty pani cóż robisz tutaj sama gdy już słońce chyli sie ku zachodowi? Czyżby Twoja muzyka miała na celu przywołanie kogoś kto posłuży Ci za kompana w drodze do domu? Jeśli tak to w moim przypadku okazała sie skuteczna.

Wypowiedź skwitował szerokim uśmiechem. Nie okazał nawet odrobiny strachu bo tez nie czuł go ani krztyny, a zdziwienie z niezwykłego spotkania miało dla niego wydźwięk zdecydowanie radosny. Lubił niezwykłe zdarzenia i nie uważał elfów za twory szatana jak to robili co poniektórzy księża. Zaciekawiony bacznie przyglądał się elfce wciąż błyszcząc bielą zębów w śniadej twarzy. Całej tej sytuacji kolorytu dodawał fakt że nieznajoma była kobietą, może nie człowiekiem ale jednak bez dwóch zdań kobietą. I to piękną kobietą i młody Cygan nie mógł sie powstrzymać by nie spróbować w stosunku do niej choćby delikatnego flirtu. Takie próby kończyły się dla niego czasami w przeszłości dość nieprzyjemnie ale któż by długo przejmował się wściekłymi zazdrośnikami? Na pewno nie on.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"

Ostatnio edytowane przez Durendal : 04-12-2007 o 00:05.
Durendal jest offline