Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2007, 20:18   #2
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
No i wreszcie jest tekst o nowym Świecie Mroku! Cieszę się tym bardziej, że sama przekonywałam autora do zamieszczenia go (że się tak nieskromnie pochwalę).

Sama koncepcja tekstu jest dla mnie bardzo fajna. Oto bowiem w pigułce mamy podstawy nWoDa, które dają nam jakiś punkt zaczepienia oraz ogólne pojęcie o tym, co ów system może zaoferować.

Osobiście jestem wielką fanką takich "ściąg" dlatego i za pomysł, i za przydatność dałam 5. Szczególnie pragne podkreślić, że artykuł jest nie tylko dobrze skonstruowany, ale i czytelny w układzie - co ma znaczenie przy percepcji.

Punkcik ścięłam za styl, ponieważ, choć sam układ gramatyczny nie budzi moich zastrzeżeń, to jednak widzę potknięcia stylistyczne. Mam wrażenie, iż czasami też przesadna chęć bycia wiernym tłumaczeniu tworzy niewielkie zgrzyty (np. inne słowo lepiej by pasowało w danym miejscu).

Tyle mojej oceny.

Pozdrawiam
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem