Wątek: funny stafik ;)
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2004, 19:33   #8
Fistus
 
Reputacja: 1 Fistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłość
Panowie, chłosta czeka na was.

Nie czytaj tego jak nie masz 18 lat. :P

Wyszedł chłop na pole i zobaczył pijana babę leżąca pod krzakiem. Pomyślał sobie, może by tak skorzystać z okazji. Jak pomyślał tak i zrobił i wykorzystał babę. Po chwili patrzy, przyszedł baran i tez babę wykorzystał. Chłop pomyślał, skoro baran może to ja tez i wykorzystał babę powtórnie. Patrzy a tu baran przyszedł po raz drugi i znów babę wykorzystał. Chłop pomyślał, a może by tak po raz trzeci? Podkrada się wiec do baby ale ta nagle odsuwa go ręka, mówiąc: - Nie, ty nie... dajcie jeszcze raz tego w kożuchu!

[ Dodano: 2004-10-25, 20:35 ]
http://www.wagenschenke.ch/

[ Dodano: 2004-11-13, 17:14 ]
Audycja Radiowa, występują:
R: - redaktor
F: - facet
Ż: - żona faceta

R: Dzień dobry panu!
F: Dzień dobry!
R: Dzwonię do pana z Radia Zet. Proszę powiedzieć nam (jest pan na fonii), jakie dwie najintymniejsze rzeczy robił pan tego ranka? Jeżeli pan powie to wygra zestaw mebli kuchennych.
F: Kochałem się z moją żoną.
R: Bardzo dobrze. To jedną rzecz już mamy. Proszę powiedzieć nam gdzie pan się kochał z żoną?
F: W kuchni.
R: Mamy więc już dwie najintymniejsze rzeczy, jakie pan robił tego ranka. Zestaw mebli kuchennych jest już prawie pański. Jeszcze musimy zadzwonić do pana żony i jeżeli ona potwierdzi pańskie słowa, to wygrali panstwo konkurs!
(Redaktor dzwoni teraz do żony tego faceta)
R: Dzień dobry pani!
Ż: Dzień dobry!
R: Dzwonię do pani z Radia Zet. Wczesniej rozmawiałem z pani meżem i zapytałem go, jakie dwie najintymniejsze rzeczy robił tego ranka. Jeżeli potwierdzi pani to, co powiedział maż to wygrali państwo zestaw mebli kuchennych! Proszę więc powiedzieć nam, jakie dwie najintymniejsze rzeczy robiła pani tego ranka?
Ż: (po chwili wahania i namowach meza na antenie radia):
Kochałam się dzisiaj rano z meżem.
R: Bardzo dobrze - maz powiedzial nam to samo. Prosze nam jeszcze powiedzieć gdzie?
Ż: O nie, tego już nie powiem!
F: (włacza sie do rozmowy): Kochanie powiedz panu redaktorowi, ja już wcześniej powiedziałem, bardzo cię proszę!
R: Jeżeli pani powie gdzie i bedzię się zgadzało z tym, co powiedział mąż, to przypominam, że wygrają państwo zestaw mebli kuchennych
F: Kochanie no powiedz panu redaktorowi gdzie - ja już mu wczesniej powiedziałem, nie wstydź się!
Ż: (po chwili wahania): w pupe....
Teraz w radiu nastapila konsternacja. Wszyscy ze śmiechu na glebie.
Po chwili:
R: Bardzo dobrze wygrali państwo zestaw mebli kuchennych!
 
__________________
"A flame which never dies, but brightens with the passing of time."
Fistus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem