Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2007, 23:31   #220
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
Ragnaak spojrzał ze zdziwiona miną na Gedana.
- Niby takie chuchro miało by mnie obezwładnić? Chyba sobie jaja robisz … a poza tym musiałbyś zabić Terrego bo w innym przypadku jak dojdzie do siebie to wszystko wyśpiewa jak na spowiedzi ojczulku

Dalej się rozglądał czy jest „tylne wyjście” oraz wszystko mimo obecnej sytuacji analizował ze spokojem rzeźnika, który ma za miar zaraz ubić prosiaka.
- Bez broni mam być? Jak pójdzie coś nie tak to wole mieć czym się bronić … mam inny pomysł. Zawsze możesz zastrzelić kupczyka i dać nogi za pas, a ja wybiegnę za tobą i oddam kilka strzałów. Oczywiście w powietrze. Powiem, że cos tobie odbiło i zastrzeliłeś sprzedawcę … a żeby było bardziej wiarygodnie zawsze możesz mnie postrzelić w rękę lub oddać strzał w kamizelkę strzelecką. Tak czy siak kupczyk musi umrzeć …
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!
Ragnaak jest offline