Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2007, 02:25   #2
lopata
 
lopata's Avatar
 
Reputacja: 1 lopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumny
Może ja opisze jak na swojej sesji rozwiązaliśmy sposób pisania postów, bo IMHO wszystko kursywą lecieć to może się mylić.

Więc MG(czyli ja) piszę w kolorze purpurowym by odróżnić posty moje od graczy.

Słowa wypowiadane szeptem, na głos w każdym bądź razie nie w myślach pogrubiamy.

Znak "-" używamy na początku wypowiedzi oraz pomiędzy czynnosciami które wykonujemy podczas rozmowy.

Piszemy wcielając się w postać, czyli w pierwszej osobie czasu teraźniejszego. I akurat mi było by tak wygodniej.(Spoglądam na Mg przeszklonymi oczętami robiąc niewinną minkę jak osioł vel kot ze Shreka:P
(joke)

Oczywiście to nie moja sesja i nie ja jestem MG :P

Nigdy nie grałem bez statystyk dlatego to będzie dla mnie nowym wyzwaniem(mam nadzieję, że nie skończy się totalną porażką dla mojej postaci).
 
__________________
"...a ścieżka, którą podążać będą zaścieli trawy krwią bezbronnych i niewinnych. Szczątki ludzkie wskrzeszać będą do swych armii aż do upadku wszelkiego życia. Nim słońce..."
lopata jest offline