Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2007, 21:53   #1
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
[rekrutacja dodatkowa]Rycerska Rzecz

Zabił święty Jerzy smoka
W płaszcz z atłasu wytarł miecz.
Czarna zdobi go posoka:
Smocza śmierć - rycerska rzecz.
Odrąbanym skrzydłem gadzim
Mąż opędza się od much;
Dowód tryumfu w sakwę wsadził:
Komplet świeżych smoczych kłów.

***

Smok nad Arish stał już się faktem. Olbrzymia bestia rodem z mitów pojawiła się w doniesieniach już od paru dobrych dni, lecz dzisiejszego poranka do rąk hrabiego Franciszka I de Clee dotarł specjalny raport wysłanej przez niego ekspedycji- pierwszy kontakt ze smokiem miał miejsce w nocy, po bitwie z niezidentyfikowanymi bliżej napastnikami.

Lecz prócz smoka, hrabstwo zmagać się musi z innymi przeciwieństwami- grupy ludzi pragnących składać ofiary potężnemu smokowi stają się coraz częstszym widokiem, zaś zza pozornie bezpiecznej granicy z terenami opanowanymi przez rozliczne barbarzyńskie plemiona, nie tak dawno rozgromione podczas Wielkiej Krucjaty, nadchodzą kolejne ataki. I czy związany jest z tym rozłam głównej siły Arish, legendarnego Zakonu Dębu, najpotężniejszych rycerzy w tej części Imperium oraz tajemnicza postać w antycznej zbroi, która co rusz pojawia się w miejscu gdzie dzieje się coś niedobrego?

Mobilizacja wojsk została już ogłoszona, listy z prośbą o pomoc bądź chociaż potwierdzenie sojuszu zostały porozsyłane do państw ościennych i zaprzyjaźnionych, najpotężniejsi magowie, rycerze i najbardziej wpływowi arystokraci są zapraszani na dwór hrabiego. Arish szykuje się do wojny!

Niestety, nikt nie wie jak wielkie przeciwności czekają jeszcze na to niewielkie hrabstwo...

***

Witam wszystkich w rekrutacji dodatkowej do "Rycerskiej Rzeczy"! Stało się bowiem tak, iż ostatnimi czasy straciłem, w wyniku rezygnacji z forum, trzech graczy. Pozostała czwórka to jednak trochę za mało, by ocalić hrabstwo przed upadkiem. Tak więc potrzebujemy innych śmiałków- i to okazja dla Was!

Aby nie przedłużać, oto garść danych dla chętnych:
  • Mamy dwa wolne miejsca dla graczy- czyli tyle postaci przyjmę do gry. Gdyby wyniki rekrutacji nie były zadowalające, rzecz jasna zastrzegam sobie prawo do przyjęcia mniejszej liczby osób bądź nieprzyjęcia nikogo.
  • Tym razem profesja absolutnie dowolna, byleby była zgodna ze światem. Rycerze więc są jak najmilej widziani, podobnie jak i wszystkie inne średniowieczne/renesansowe "zawody", jedynie z magią proszę ostrożnie- w Arish działa ona bardzo dyskretnie.
  • Wymagam historii postaci, opisu, zdjęcia/obrazka przestawiającego bohatera, ogólnikowej listy ekwipunku oraz listy znajomych. Mile widziane są także "niedomknięte wątki", które mógłbym jakoś wpleść do scenariusza sesji.
  • Co oferuję w zamian? Grę u dość dobrego MG (), z doświadczoną ekipą graczy i pewnym scenariuszem.
  • Graczy z poprzedniej rekrutacji również zapraszam- proszę o kontakt jeżeli będą chcieli jeszcze raz spróbować dostania się ze swoimi "starymi" postaciami, chętnie wskażę co jest do poprawy.
  • Częstotliwość odpisywania to, jak pisałem w pierwszej rekrutacji- post/tydzień. Staramy się trzymać to tempo, wykraczanie poza limit czasowy jest karane, w wypadku przegięć nawet uśmierceniem postaci, co jest jednoznaczne z usunięciem z gry.
  • Kończę przyjmować karty 21 grudnia, wyniki rekrutacji natomiast pojawią się 22. Czyli macie prawie 2 tygodnie na spłodzenie naprawdę świetnych postaci
No, to chyba tyle Ewentualne pytania proszę w tym temacie. A teraz garść linków:Pozdrawiam oraz zachęcam do nadsyłania mi zgłoszeń oraz kart

Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.

Ostatnio edytowane przez Kutak : 08-12-2007 o 22:07.
Kutak jest offline