Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2007, 14:06   #3
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
Reputacja: 1 Dreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie coś
...Przyczaiłem się na jednym z drzew spoglądając na przeciwników, widok był "zabawny", dwóch oprychów machającymi badylami przed starymi kapłanami bez broni. Nagle poczułem mocne uderzenie w plecy spychające mnie z miejsca ukrycia wprost na oprychów. Był to mężczyzna nie mający podobnie jak ja jednego z palców.

-Shade, Witaj! -Przywitał się ze mną przywódca, poznałem go.. to Ninsi trenowaliśmy razem kiedy byliśmy jeszcze Narwisami (Uczniami).
-Witaj, myślałem że nie zostałeś Assassinem. -Odpowiedziałem mu.
-Bo nie zostałem, sam się nim mianowałem. Zakon nie jest mi potrzebny. -Odpowiedział
-Potrzebuje złota dokładnie dwieście sztuk złota. -Poprosiłem, wierząc że Ninsi nie będzie na tyle głupi by się sprzeciwiać...
-Nie ma mowy. - a jednak.
-Potrzebuje... -Ostrze wysunęło się z rękawa. Wtedy jeden z bandytów uderzył mnie, swoim badylem łamiąc go na mojej szczęce. Osaczyli mnie...

Frregor Lv.1
Anonimowość: 80%
HP: 50/50
Exp: 0/10
Reputacja: 0
Siła: 5 (Ofensywa/ Defensywa)
Obrona: 5
Zwinność: 5
Szybkość: 5
Głód: 1% (Woda: 1%, Jedzenie: 0%)
Wygoda: 96%
Energia: 98/100
Złoto: 0
Ekwipunek: Ostrze skrytobójcy (+5 siły)


VS.

2xOprych lv.1
EXP: 0/10
HP:10
Siła: 4
Obrona: 3
Ekwipunek: Kij (+1 siły)
&

Ninsi
EXP: 0/10
HP: 25
Siła:6
Obrona:4
Ekwipunek: Prymitywne ostrze skrytobójcy (+2,5 siły)
 
__________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans."
Dreak jest offline