Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2007, 12:22   #1
RyldArgith
 
RyldArgith's Avatar
 
Reputacja: 1 RyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwu
[rekrutacja] W cieniu Inkwizycji

Zapraszam do udziału w nowej, mam nadzieje że nie nudnej, sesji. Wiele dni się nad tym zastanawiałem i ostatecznie podjąłem się tego zadania. Jest to moja pierwsza sesja więc proszę o wielką wyrozumiałość.

UWAGA: JEST TO SESJA OTWARTA. Każdy może się do niej zapisać, w każdym czasie. Potrzebuje jednak minimum 4 graczy by ruszyć.

Świat można by nazwać autorskim, chociaż ja bym go tak nie nazwał, bardziej pasuje chyba do działu „Inne”. Też mroczny, nieprzyjazny jak w Warhammerze. I co najważniejsze, nie będzie to świat fantasy. Jaki to świat spytacie. Powiem wam: nasze wspaniałe, przez wielu uważane za zacofane, średniowiecze.

WSPÓLNIE WSPÓŁTWORZYMY HISTORIE.

Jest to więc storytelling. To wy kreujecie historie, poprzez działania waszych postaci, dodajecie własne wątki. Ja pilnuje całości i co jakiś czas wtrącam swoje posty, prowadząc główny wątek opowieści.

Okres wypraw krzyżowych, rok 1191. Rozpoczynacie we Francji, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by podróżować do innych krajów zachodniej Europy. Chcę byście mieli całkowitą swobodę. Nic wam nie będę narzucał z góry. To wy będziecie kreatorami rzeczywistości. Ja dam wam tylko sytuacje początkową, zachaczkę i będę pilnował jak się cała historia rozwinie.

Co do karty postaci to powinna zawierać:

Imię:
Nazwisko:
Wiek:
Płeć:
Profesja: Macie dość duży wybór. [rycerz, giermek, najemnik, ksiądz, inkwizytor, łowca nagród, kurtyzana, posłaniec, cyrkowiec, rycerz zakonny, złodziej]
Historia:
Wygląd:
Ekwipunek:

Historia zaczyna się w Paryżu, na jego obrzeżach. Prosiłbym aby chętni do gry zakończyli swoje historie w momencie przybycia do tego miasta. Postacie mogą się znać ze sobą, nie jest to jednak konieczne. W przypadku jeśli ktoś wybierze profesje inkwizytora, rycerza zakonnego, księdza, niech się skontaktuje ze mną na PW.

To chyba wszystko, jakby mi się coś przypomniało dopisze, wszelkie pytania w rekrutacji i na PW.
czas trwania rekrutacji do 22.12 do 20.00
24.12 uroczyste otwarcie
 

Ostatnio edytowane przez RyldArgith : 22-12-2007 o 16:08.
RyldArgith jest offline