Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2007, 20:21   #6
Kokesz
 
Kokesz's Avatar
 
Reputacja: 1 Kokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputację
Marius schylił się po kolejną gałąź, gdy podszedł do niego Felix i również zaczął zbierać chrust. Po chwili milczenia przemówił do najemnika:
- Wiesz, nigdy nie byłem w tileańskich księstwach, mógłbyś coś o nich powiedzieć? Słyszałem że każde miasto jest mini państwem i konflikty między nimi są na porządku dziennym. Czy to prawda?

- Chcesz się dowiedzieć czegoś o mojej ojczyźnie? - rzekł do do Felixa podnosząc spod drzewa jakiś kij. - Tak, niemal każde miasto jest odrębnym państwem. Jednak większość tych niewielkich księstw jest pod wpływem większych państw-miast. Wojny to chleb powszedni, państwa walczą o wpływy w całej Tilei. - Przerwał na moment rozglądając się w okół.
- Ale Tilea to głównie słońce i piękne morze, łany zbóż oraz urocze kobiety - dodał a na jego twarzy pojawił się uśmiech.
 
__________________
Nic nie zostanie zapomniane,

Nic nie zostanie wybaczone.
Księga Żalu I,1
Kokesz jest offline