Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2007, 21:39   #5
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Witam

Zgłaszam swoją chęć do gry. Maga znam i gram od paru lat z przerwami, aczkolwiek nigdy jeszcze nie miałem okazji pbf. Mam jedno zasadnicze pytanie - o ile znam realia epoki jako takiej, to nie znam za grosz WoDu z czasów królowej Wiktorii i rozkładu sił w Magu wtedy - a dostępu do podręczników poza podstawką nie mam. W podstawce za to pisze np o zmianach w Radzie, zmianach w Technokracji - że były i nic ponad to nie znalazłem. Można poprosić o przybliżenie tego jak Ty widzisz świat nadnaturali w którym przyjdzie nam grać? Nam - jeśli uda mi się stworzyć postać na zadowalającym poziomie oczywiście. Proszę o wyrozumiałość - to moja pierwsza sesja przez forum a ostrzegano mnie że tu gra się no trochę inaczej. Pytam się szczególnie o dostępne Tradycje bo myślę nad niestereotypowym Verbeną podobnym raczej do Pregenitora z Technokracji, no albo Batinim

Pozdrawiam
von_Ryszard_88
 

Ostatnio edytowane przez Ratkin : 14-12-2007 o 21:45.
Ratkin jest offline