Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2007, 22:21   #2
Rainrir
 
Rainrir's Avatar
 
Reputacja: 1 Rainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputację
Myśląc sobie - No taaak, wiedziałem że w koncu mnie złapią,szkoda ze tak szybko, najpierw ostrzegam innych, a sam wpadłem-po czym się roześmiał
-No dobra, panie drogi z głośnika, w ten sernik prawdy nie wieże, ale słyszałem ze krzesła elektryczne niewygodne są, dlatego coś wam powiem...- powiedział z uśmiechem na twarzy, by po chwili dodać
-...ale chciałbym usłyszeć kilka odpowiedzi na moje pytania po mej jakżeto zawiłej wypowiedzi, zgoda??- i nie czekając na odpowiedź zaczął zadawać pytania-
-Gdzie dokładnie wpadłem, co się stało z moim przyjacielem, i jak to jest, że kazałeś mi opowiedzieć swoją historie, sądze że jest dość mało wazna...- skończył tą lawine pytań, by po chwili opowiedzieć im to co chcieli wiedzieć-
-to że jako małe dziecko był bardzo uzdolniony, gdy inne dzieciaki uczyły się rysować na paintcie i pisać w notatniku, on wkradał im się do komputerów, aby ulepszać te ich prace, jak to otrzymał stypendium, zaraz po studiach rozpoczął prace w bardzo dobrej firmie komputerowej i wczesnym awansie i...-Chyba powiem im o moim hobby-... jak to hakował komputery innych firm, aby anonimowo doradzać ze ich systemy są wadliwe, choć dodał, że żadnych danych nie wykradał, no przynajmniej tych ważniejszych-kończąc tą wypowiedź dodał-
-No to teraz prosze o odpowiedzi na moje pytania...
 

Ostatnio edytowane przez Rainrir : 15-12-2007 o 22:32.
Rainrir jest offline