Wątek: Crossover
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2007, 11:29   #3
Gabiel
 
Reputacja: 1 Gabiel ma wspaniałą reputacjęGabiel ma wspaniałą reputacjęGabiel ma wspaniałą reputacjęGabiel ma wspaniałą reputacjęGabiel ma wspaniałą reputacjęGabiel ma wspaniałą reputacjęGabiel ma wspaniałą reputacjęGabiel ma wspaniałą reputacjęGabiel ma wspaniałą reputacjęGabiel ma wspaniałą reputacjęGabiel ma wspaniałą reputację
Crossoverowi mówimy stanowcze: No wiesz, ale tak trochę nie ten tego... sam rozmiesz... no sorry no...

Cóż, ja za crossoverem nie przepadam z jednego jedynego powodu, którego można się pozbyć kiedy MG po prostu zna się na rzeczy i wie jak się do tego zabrać. A w czym konkretnie problem? A no w tym że kilkuosobowa banda biegająca po ścianach, zamieniająca się w wilki, ziejąca ogniem i-co-to-tam-jeszcze-nie-przyjdzie-do-głowy kojarzy mi się raczej z fantasyczną czwórką czy innym Marvelem, a nie z WoD-em jako takim. Nadnaturali jest na tyle mało, że o ile ze swojakami tworzą takie małe społeczności, o tyle znajomości z innymi wynaturzeniami wydają się mocno naciągane. Z drugiej jednak strony... Z dobrym MG... jak dla mnie same plusy.

A co się tyczy nWoD-owego przystosowania do crossoveru... nie stwierdziłem, chociaż od razu przyznam że nie mam bladego pojęcia na czym takie przystosowanie w stosunku do poprzedniej wersji miałoby polegać.
 
__________________
I like rusty spooonsss... I like to touch them... I like it when the red water comes out...
Gabiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem