Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2007, 18:41   #5
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Talking

<_< .... >_> ..... [rozgląda się nieśmiało]
No to skorzystam z okazji XD

Wszystkim użytkownikom naszego forum życzę wszystkiego najlepszego> Dziękować, Solinariusie

Chciałabym życzyć ciepło-rodzinnych, mroźno-śnieżnych, radosno-prezentowych Świąt wszystkim moim wiernym graczom z TJT i innych sesji, wszystkim ludziskom, z którymi spotkałam się na cudzym terenie (nie jako MG XD), dzielnym administratorom boskiego LI, oraz wszystkim, wszyyyyyystkiiiiiiim pozostałym ludkom, elfom, gnomom, dwarfom, demonom, aniołom, chimerom, cyborgom, wampirom, orkom, cylonom, .... itd. XD

I miejmy nadzieję, że wszyscy byliście grzeczni;3 Bo inaczej spodziewajcie się najazdu wiśniowych elfów lub tego...XD

http://www.funpages.com/badsanta/
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline