Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2007, 19:53   #10
homeosapiens
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Rainrir - to jest sprawa nie związana z rekrutacją i nie trzeba tego tutaj wywlekać. Rzeczywiście, PW nadeszło o 10:43, a więc dzisiaj rano. Ja widzę dwie możliwości - albo Lumpy jest w innej strefie czasowej, albo późno poszedł spać - dlatego to było dla niego wieczorem . Takie posty nic nie wnoszą i nie zamieszczajmy ich więcej tutaj. Wystarczy prośba o sprostowanie na PW.

Wracając do samej rekrutacji, patrząc na kartę, która już do mnie dotarła - pamiętajcie drodzy gracze, że nie da się zamieścić ciekawej historii i opisać przemyślanej postaci w karcie na mniej niż pół strony a4. Karta którą wysłał Lumpy zdaje się to potwierdzać. Daje mi ona informacje. Wiem mniej więcej kim jest ta postać. Jest to jednak wyprane z wszelkiej fantazji - nie daje mi możliwości zapoznania się z waszym stylem. Takie karty od razu będę odrzucał. Więc wiadomość dla Lumpy - rozwiń swoją kartę, jeżeli chcesz się dostać do sesji. Taka nie przejdzie na 100% - nawet jeżeli miałbym jeszcze miejsca. Z kartą postaci nie jest tak, że im dłuższa tym lepsza. Nie mniej jednak bardzo często tak się zdarza, ponadto trudno nie docenić wkładu pracy gracza. Jako ciekawostkę powiem wam, że najdłuższą historię otrzymałem na chyba 8 stron a4 i była to najlepsza karta do tej pory. Gracz jednak nie odpisywał w sesji(3 tygodnie przy zasadzie post/3 dni) i wyleciał z niej. Nie można się wiec czuć zbyt pewnie .

Edit: Lumpy - napisałem, że dobrze by było znać świat Wiedźmina. Jeżeli zależy ci na sesji, to poczytaj książki ASa - na pewno nie będziesz żałował - są bardzo ciekawe. W tym świecie nie ma krasnoludzkich miast (jak wpisane przez Ciebie Karak Him) - jest tylko masyw Mahakam, gdzie żyją i pracują w kopalniach krasnoludy. To jedyne miejsce, gdzie nie są one mniejszością.
 

Ostatnio edytowane przez homeosapiens : 19-12-2007 o 20:59.