Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2007, 14:33   #9
shadowdancer

Reputacja: 41 shadowdancer jest na bardzo dobrej drodzeshadowdancer jest na bardzo dobrej drodzeshadowdancer jest na bardzo dobrej drodzeshadowdancer jest na bardzo dobrej drodzeshadowdancer jest na bardzo dobrej drodzeshadowdancer jest na bardzo dobrej drodzeshadowdancer jest na bardzo dobrej drodzeshadowdancer jest na bardzo dobrej drodzeshadowdancer jest na bardzo dobrej drodzeshadowdancer jest na bardzo dobrej drodzeshadowdancer jest na bardzo dobrej drodze
Nie, nie zamierzam rzucać 80 czarów na dzień... Chodzi mi o to, żeby w razie konieczności nie zabrakło mi np. czaru identyfikacji... Ale może lepszy byłby do tego czarownik... Dzisiaj jeszcze prześlę na PW elfiego maga.

PS. 80 czarów na dzień to by chyba nie nadążył...

EDIT:
KP już gotowe. Zaraz wysyłam. Jak będziesz chciał podrasę mojego elfa to daj znać... No i nadal nie wiem jak z czarami: czy mam wypisać wszystkie znane czary, czy wybierać je przy przygotowaniu, czy jeszcze inaczej... Obiecuję, że nie będę rzucał po 80 czarów na dzień, góra 3-4 (przynajmniej na początku )... No i mam nadzieję, że Kelly się nie obrazi, jako że podkradłem mu avatara z Kryształów...

Ostatnio edytowane przez shadowdancer : 20-12-2007 o 19:01.
shadowdancer jest offline