Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2007, 21:33   #6
Eda_Murtagh
 
Reputacja: 1 Eda_Murtagh jest na bardzo dobrej drodzeEda_Murtagh jest na bardzo dobrej drodzeEda_Murtagh jest na bardzo dobrej drodzeEda_Murtagh jest na bardzo dobrej drodzeEda_Murtagh jest na bardzo dobrej drodzeEda_Murtagh jest na bardzo dobrej drodzeEda_Murtagh jest na bardzo dobrej drodzeEda_Murtagh jest na bardzo dobrej drodzeEda_Murtagh jest na bardzo dobrej drodzeEda_Murtagh jest na bardzo dobrej drodzeEda_Murtagh jest na bardzo dobrej drodze
Dlaczego akurat dzisiaj? Jakiś świr musiał zamordować klienta Betts Dinner akurat kiedy Vanessa po prostu oszalała (inaczej nazwać się tego nie da!) i dała szlaban za spotykanie się z nieodpowiednimi chłopcami? Jeżeli teraz Kate spóźni się do domu chociaż minutę to Vanessa pójdzie do rodziców Carla... to było już ostatnie ostrzeżenie.
Mózg Kate pracował, więc teraz na najwyższych obrotach.
Jedyną osobą, która wiarygodnie mogłaby mnie kryć jest Lilyan. Ona natomiast nie pomogłaby mi nawet jeżeli to byłoby jej na korzyść. Co robić, co robić?-myślała gorączkowo kelnerka.
Najpierw obsłużyć klientów. Kate podeszła do grupy bogatych studentów, wrzeszczącej i żartującej sobie w najlepsze, kiedy wokół kręcą się już gliniarze.
Jednak chyba Vanessa uwierzy mi w morderstwo, szczególnie jeżeli pokażą to w wiadomościach... a pokażą na pewno.
Ostatnimi z zamówieniem byli jacyś dwaj faceci, z których mówił tylko jeden. Zamówili piwo, czyli godziny pracy Kate wydłużą się raczej znacznie na wyrzucaniu tych gości z restauracji. Może na to przyda się chociaż policja.
Kate nie mogąc znieść już dłużej tych walniętych gliniarzy, podeszła do tego, który wyglądał na ich dowódcę i zapytała:
- Czy mogę w czymś pomóc?
 
Eda_Murtagh jest offline