Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2007, 15:52   #1
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Cool Sesje indie przez Skype

Witam.
Chciałam zaprosić wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w Independent RPG (link). Gramy przez Skype raczej w godzinach wieczornych, w różne gry od Dogs in the Vineyard po Prime Time Adventures. Nie wiesz co to jest i z czym to się je? Nie szkodzi, jeśli chcesz zaryzykować i spróbować postaramy się wszystko wyjaśnić.

Wymagania:
- wiek 18+
- w miarę szybkie łącze internetowe i dobry mikrofon
- chęć pogrania w coś innego niż zwykłe dedeki
- zalecana znajomość angielskiego (zasady są w tym języku)

Jeśli spełniasz powyższe warunki zgłoś się do mnie na PW lub od razu na gadu 4083146 lub skype: redone86 w ten sposób będziesz mógł zasięgnąć dalszych informacji.

UWAGA: Zjedliśmy wysoką kulturę na śniadanie, nasze granie jest zue. Nie mówcie, że nie ostrzegałam.

 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher

Ostatnio edytowane przez Redone : 09-02-2008 o 14:10.
Redone jest offline