Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2007, 00:09   #4
Necron
 
Reputacja: 110 Necron wkrótce będzie znanyNecron wkrótce będzie znanyNecron wkrótce będzie znanyNecron wkrótce będzie znanyNecron wkrótce będzie znanyNecron wkrótce będzie znanyNecron wkrótce będzie znanyNecron wkrótce będzie znanyNecron wkrótce będzie znanyNecron wkrótce będzie znanyNecron wkrótce będzie znany
Imię: Kizumi Ryuo

Rasa: Kotołak

Klasa: Wojownik

Historia: Wychowany w małej wiosce, Kizumi wychował się wśród uchodźców, przeniesionych ze swych ojczystych terenów przez ciągłe nękanie zmiennokształtnych. Jego rodzice zostali zabici przez wilkołaka, który rozerwał ich tylko dla zabawy. Mały Kizumi przeżył, ponieważ wioska została już zaalarmowana, i przestraszony wilkołak uciekł. Znienawidził wszelkich zmiennokształtnych. Dlatego zaczął szkolić się w walce kataną, która wydała mu się najlepszą bronią na zwinne i szybki likantropy. Traf chciał, że mimo swej nienawiści, sam stał się jednym z jego wrogów. Został zarażony przez kotołaka, którego osaczył w domie swych przyjaciół. Zaskoczony kotołak rzucił się na niego, gryząc w ramię. Wtedy Kizumi przestał być sobą, i poszedł razem z likantropem, który go zaraził.

Plecak: Katana, opatrunki, lina.

Wygląd przed przemianą: Niski, rudowłosy mężczyzna w jasnej tunice, z zółtymi oczami i małym nosem. Nosi luźne, brązowe spodnie, i nieodłącznie katanę. Na lewym ramieniu ma ranę po ugryzieniu.

Wygląd po przemianie: Sporej wielkości, rudawej barwy kot. Po przemianie jest wyraźnie widoczna blizna na lewej łapie.
 
__________________
10. Sygnatura może zawierać do 4 linijek i nie można w niej używać żadnej grafiki ani odnośników do innych stron, można natomiast dodawać linki wewnątrz lastinn.
Necron jest offline