Wątek: Crossover
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2007, 16:08   #6
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał cahn Zobacz post
akurat w tej materii bardzo inspirująco zadziałała na mnie i na moich graczy seria artykułów, łączących wod i kult, zamieszczona na łamach mim'a pt. 'więzienie nocy'. wśród nich artykuły te na tyle trafiły na podatny grunt, że wdrożyliśmy ideę w życie, jednakże nie do końca w takiej formie, w jakiej była podana w 'więzieniu nocy', aczkolwiek w dużym przybliżeniu.

pomysł trafił w dziesiątkę, minęły blisko trzy lata tworzenia niepowtarzalnej atmosfery na sesjach, trzy lata niezwykłych postaci i niesamowitych sesji.
Trudno się odnieść do tej wypowiedzi bez konkretnych przykładów. Mógłbyś podać jakieś konkretne rozwiązania, które zastosowałeś u siebie na sesjach?

Jeśli chodzi o mieszanie WoDa z innymi systemami, ja spotkałam się chyba tylko z opcją, gdzie prastarym wampirzego klanu Lasombra (tych od władania cieniem) był nie kto inny jak sam Cthulhu. Sam pomysł trochę mnie rozbawił, ale, że MG bardzo klimatycznie opisał owe macki wypełzające z cienia, myślę, iż ogólnie taki zabieg wyszedł "na plus".
 
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem