Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2007, 22:26   #1
maciek.bz
 
maciek.bz's Avatar
 
Reputacja: 1 maciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skał
[D&D 3.0 ed.] " Pająk z Cormanthoru "

Witam wszystkich !
Chciałbym poprowadzić przygodę autorstwa Piotra "Rebounda" Brewczyńskiego- "Pająk z Cormanthoru". Nie będzie to storytelling, przykładam wagę do mechaniki. Od razu na wstępie zaznaczam, że nie przyjmuje graczy, którzy znają tą przygodę, ponieważ uważam, że swoją obecnością psuli by zabawę innym. Poszukuję trzech, czterech graczy, jeśli jednak dostanę większość ilość dobrych kart być może przyjmę większą ilość. Od pięciu lat gram w RPG, mistrzuję głównie w realu, ale na forum zdarzyło mi się też kilka razy. Gwarantuję dobrą zabawę.

-Korzytamy z podręczników ED 3.0, jeśli masz wątpliwości co do jakiegos podręcznika, zapytaj.
-Atrybty przydzielamy systemem Point Buy -32 pkt. Tutaj jest link do kalkulatora, który pomaga przy przydzielaniu.
-Dostępne są wszystkie rasy i klasy z PG.
-Ekwipunek standardowy, bądź 200 sz na kupno.
-Oczekuję historii postaci na min. pół strony A4 - chodzi mi bardziej o treść niż ilość. Historia kończy się w gospodzie " Pod Dumnym Kogutem ", niedaeko miasta Procambur, w krainie Vast, gdzie będzie się toczyła przygoda.
-Częstotliwość postowania to około dwóch postów tygodniowo. Posty muszą być rozbudowane.

SZKIELET KARTY POSTACI :


Imię : (Opcjonalnie przydomek lub nazwisko )
Płeć:
Rasa:
Charakter:
Wiek:
Klasa:
Poziom: 1
Bóstwo: ( musi być zgodne z chrakterem postaci )

Wygląd:

- Wzrost i waga
- Oczy
- Włosy
- Ogólny opis (jak się postać ubiera, jak pachnie, jakie wywiera wrażenie)
- Znaki szczególne

Atrybuty (Point Buy System 32):
- Siła
- Zręczność
- Budowa
- Inteligencja
- Roztropność
- Charyzma

Umiejętności:

Atuty:

Rzuty obronne :

Czary :(dla czarujących)

Charakterystyka: (co postać lubi, czego się boi)

Ekwipunek : (standardowy lub 200 sz na zakup)

Historia: (jak już mówiłem co najmniej pół strony A4)


Wszelkie pytania proszę umieszczać w tym temacie lub pisać na GG.

Karty wysyłamy na PW.

Deadline : 2.01.08 ( możliwe wcześniej, jeśli zbiorę drużynę )

Kontakt:
GG - 9662428 - często niewidoczny, pisać nick z forum
e-mail - maciek.bz@wp.pl
 

Ostatnio edytowane przez maciek.bz : 27-12-2007 o 14:40. Powód: zapomniałem o Rzutach obronnych
maciek.bz jest offline