Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2007, 01:47   #7
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 10847 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Też bym chętnie zagrała w jakiś porządny storytelling Sesja zapowiada się ciekawie i daje możliwość stworzenia bardzo różnorodnych postaci. Podoba mi się. Mogłabym tylko MG prosić o próbkę swoich zdolności ?

Jestem dziwnym graczem-wymagającym, nawet bardzo. Sama staram się utrzymywać jak najwyższy poziom swoich postów, a i tego samego oczekuję od reszty ekipy. Szkoda by było po paru postach musieć sobie podziękować, bo style gry się nie dopasowały. Moje posty można poczytać w kilku sesjach, ale te które obecnie jeszcze na forum trwają to "EKSPEDYCJA" oraz "Cień Yog-sogotha" (może jednak nie walnęłam się w tej nazwie ).

Pozdr serdecznie i czekam na odp
Ruda
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest teraz online