Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2007, 23:11   #5
maciek.bz
 
maciek.bz's Avatar
 
Reputacja: 1 maciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skał
Postacie mogą się znaleźć w "Dumnym Kogucie" na wiele sposobów. Ja jednak proponuje wersje, że BG chronili karawanę kupiecką i tu właśnie podziękowano im za ochronę. Nie mieli co robić, więc złączyli siły, a karawana pojechała dalej.
Jeżeli chodzi o mechanikę, to raczej bym proponował, żebym to ja rzucał za wszystkich. W kampanii będzie wiele różnych aspektów, tak więc każda postać będzie miała okazję się wykazać. Będzie odgrywanie postaci, będzie walka (całkiem sporo), będą zagadki, dyplomacja, pościg, pułapki, włamania, wogóle wszystkie aspekty, które znajdują się w dobrej przygodzie. Jeżeli chodzi o treść kampanii to nie mogę jej zbytnio zdradzić. Powiem tylko, że z pierwszego poziomu mozna będzie awansować na szósty-siódmy, więc przygoda będzie dość długa. Na pewno nikt kto dostanie się do sesji, nie pożałuje. Po wcześniejszych sugestiach zdecydowałem się również skrócić długość historii. Teraz nie ma limitu na długość, liczy się przede wszystkim treść.
 
maciek.bz jest offline