Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2007, 21:34   #7
Y0si
 
Reputacja: 1 Y0si jest na bardzo dobrej drodzeY0si jest na bardzo dobrej drodzeY0si jest na bardzo dobrej drodzeY0si jest na bardzo dobrej drodzeY0si jest na bardzo dobrej drodzeY0si jest na bardzo dobrej drodzeY0si jest na bardzo dobrej drodzeY0si jest na bardzo dobrej drodzeY0si jest na bardzo dobrej drodzeY0si jest na bardzo dobrej drodzeY0si jest na bardzo dobrej drodze
Pamiętam że napoczątku grałem w MAGiC z kolegami na karzdej przerwie w szkole . Potem na urodziny brat kupił mi starterdeck do WoWa. Nie miałem zabardzo z kim grać więc bratu kupiłem też jeden. Bardzo mi się spodobało ja dostałem Shamana Taurena Granna Storm Speker jako bohatera a on jakiegoś tam Orka Worlocka . Potem zaczeliśmy kupować duże ilości blisterków. I w chwili obecnej mamy po dwie talie ja Tego Shamana z hordy i Rouga od Ally a brat Worlocka i Druida Nocnego Elfa z Ally. No ale to nie wszystko . Gra się nam bardzo spodobała ale chcieliśmy czegoś więcej. Ja kupiłem grena komputer potem kupiliśmy nowy komputer i teraz gramy .
 

Ostatnio edytowane przez Y0si : 22-03-2008 o 11:06.
Y0si jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem