Wątek: Silizard
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2007, 10:03   #1
Pohenix
 
Reputacja: 0 Pohenix nie jest za bardzo znany
Silizard

Ano, już wyjaśniam o co chodzi, mając nadzieję, iż moderatorzy jednak potwierdzą tego posta i puszczą w obieg... Zatem...

Silizard jest swego rodzaju klanem RPG, oczywiście to nic ciekawego, gdyż w necie jest mnóstwo takich klanów. Oczywiście, ma 'coś' co jest unikalne.
Świat Silizardu opiera się w 80% na tak zwanym 'odgrywaniu'. Polega ono na tym, że na prywatnym serwerze, gracze wcielają się w przez siebie wybraną postać, której po rozdzieleniu atutów, można włączyć do gry.

Odgrywanie postaci jest swoistą sesją, prowadzoną przez czat w czasie rzeczywistym. Każdą czynność, zachowanie, ogółem wszystko co może zrobić nasza postać przeprowadza się za pomocą opisów, przykładowy opis:


Gracz X: <pewnym, szybkim krokiem wchodzi do gospody, oczekując, iż zastanie tu piękne dziewki, chętne do rozmowy>
Gracz Y: <spokojnie popija swój trunek, spoglądając na nowo przybyłego, nie zna go, zatem, nie będzie go witać>
Gracz Z: Dzień dobry! <zawołała uprzejmie do nowego gościa> Może coś panu podać?

Oczywiście, nie trzeba koniecznie przystępować do klanu, by móc wraz z innymi graczami odgrywać, jednak po przejściu rekrutacji i przyjęciu do klanu, przed graczem otwierają się nowe perspektywy. Gdy już zostanie sie mieszkańcem Silizardu (czyli podanie o przyjęcie zostało zaakceptowane) gracz może dołączyć do jednej z czterech Frakcji: Ostrza, które zrzeszają postacie o naturze wojowniczej. Kapituła, chętnie przyjmująca postacie o zdolnościach magicznych. Krystaliczni, dla tych co stawiają na barwny język i dostojne zachowanie. I SFPP (Silizardzka Frakcja Przyjaciół Piwa) dla tych co uwielbiają hulanki i dobrą zabawę, często powiązaną z piciem trunków wyskokowych. Władze, w Silizardzie pełnią Najstarsi i Mistrzowie Frakcji. Ci pierwsi dbają o to, by graczom się nie nudziło, wymyślają questy przeznaczone dla członków Frakcji, panują nad wszelkimi sytuacjami losowymi, prościej pisząc są Mistrzami Gry. Oczywiście MG, może zostać każdy, kto ma na to ochotę i ma prawo przeprowadzić swoja sesje na czacie.

Forum Silizardu jest przeznaczone w głównej mierze dla graczy, wypowiadamy sie tam w naszym imieniu, a nie naszych postaci. Czat, wręcz przeciwnie. Raj dla naszych postaci, wszystko co się tam dziej jest dla postaci, to ich świat.

Granie na czacie jest bardzo rozbudowane: został wprowadzony system walk, posiadania przedmiotów, które można kupić za silizardzka walutę i symulator rzutu kostkami, które są nieodłącznym elementem jeśli chodzi o RPG. Oczywiście wciąż trwają prace, nad ulepszeniem i rozbudowaniem silizardzkiego świata.
Jeżeli zaciekawił Cię ten wątek, drogi czytelniku, (jeśli w ogóle został dopuszczony) zapraszam po dokładniejsze informacje na:

[ciach!]

To już chyba wszystko co miałem do napisania. Życzę powodzenia i dziękuje za przeczytanie tej informacji.


/Moderatorzy nie mieliby nic przeciwko gdybyś zapoznał się z Regulaminem i skorzystał z odpowiedniego miejsca przeznaczonego na tego typu wpisy. Niestety nie zrobiłeś tego w związku z czym sprawa jest chyba jasna. Jeśli ktoś nie zadaje sobie żadnego trudu i olewa nasz Regulamin jest odpowiednio traktowany.
 

Ostatnio edytowane przez Milly : 28-12-2007 o 11:19.
Pohenix jest offline