Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2007, 02:25   #1
Cyrus
 
Reputacja: 1 Cyrus nie jest za bardzo znany
Wasze niezrealizowane i odrzucone postacie Wampirów

Nie jestem pewien, czy umieszczam temat w odpowiednim miejscu, ale zaryzykuje. Myślałem o tym, aby otworzyć go w rekrutacji, ale rekrutacja to tak do końca nie jest.


Ciekawi mnie mianowicie drodzy użytkownicy LI czy mieliście kiedyś pomysł na naprawdę ciekawą postać do wampira, ale nigdy go nie wykorzystaliście w obawie przed ośmieszeniem lub po prostu MG się nie zgodził?
Co to by był za wampir? Czy był po prostu zbyt potężny aby mógł zaistnieć? Czy może miał zbyt skomplikowaną osobowość? Czy MG nie wyraził zgody, bo postać byłaby za bardzo denerwująca, śmieszna czy żałosna?
Czy porzuciliście do końca marzenia o graniu tą postacią? Jak zareagowalibyście gdyby ktoś obwieściłby Wam, że mógłby ją wpleść w swoją sagę?

Kto wie, może po przeczytaniu tego tematu jakiś odważny i/lub szalony MG spełni Wasze zachcianki. Marzenia się spełniają… czasem.

Ja sam zawsze miałem olbrzymią ochotę na zagranie wampirem z linii krwi Salubri ale nigdy nie miałem okazji. Za każdym razem MG mówił mi: „Wybij sobie to z głowy, to jest masochizm, nie pasuje mi do Sesji, mało mroczne, itd.” Oczywiście ku mojej rozpaczy.

Czy znajdzie się kiedyś śmiałek, który zechciałby poprowadzić sesję z udziałem Salubri?
Z niecierpliwością czekam na Wasze niechciane i odrzucone (po)twory.
 
__________________
When the man meets force that he can not destroy, he destroys himself instead.
What from of plague are you?
Cyrus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem