Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2007, 22:05   #18
A. corlleone
 
Reputacja: 0 A. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodzeA. corlleone jest na bardzo dobrej drodze
Imię Manaro
Rasa Kotołak
ProfesjaŁowca

Historia
To był ostani test. Ciepła krew spływała po twarzy, rękach i torsie Małolata Błękitu a serce białego jelenia jeszcze biło w jego dłoni. Endo wyrwał ze zwierzęcia kawałek świeżego mięsa i zaczął je żuć.
- Dobra robota,a mięso jest przednie - Endo przez chwilę rozkoszował się smakiem - a teraz formalności. Nie jesteś juz Małolatem, on nie istnieje. Od dziś jesteś Manaro - samotny oddech. Od dziś jesteś banitą...
- Co..? - Endo przerwał spojrzeniem pytanie Manaro
- Weż z obozu wszystko co potrzebne będzie ci w drodze. Na posłaniu zostawiłem kawałek skóry z zapisem gdzie i do kogo masz się udać. Na miejscu podporządkujesz się tamtejszym prawom. Jednak twoim celem będzie upolowanie zwierzyny (czyt. wszystko co jest celem jest zwierzyną), która będzie godna twojego powrotu tutaj.
- I to jest cały rytuał przejścia, dojrzałego łowcy. Zabiłeś jelenia i idź udowodnij swoje umiejętności.
Endo skończył żuć mięso - A czego się spodziewałeś. Tańca, śpiewów i panienki na koniec. Jesteś łowcą w pełnym tego słowa znaczeniu i tyle. Jeżeli tego nie rozumiesz wracaj do obozu i zajmij się praniem ciuchów.
- Wiesz, że rozumiem
- Wiem, więc czego marudzisz?
- Bo panienka przydałaby się hehe
- hehe spadaj bo się rozmyślę hehe
Manaro obciął kawłek skóry białego jelenia i kawałek mięsa na przeżucie. Klepnął starego Endo w ramię, on mu odpowiedział uściskiem w przedramię. Krótka wymiana spojrzeń i Manaro udał się w stronę swojego przeznaczenia.

Ekwipunek Worek z podstawowym zestwem podróżnym, nóż do polowania i skórowania, mały toporek, cztery krótkie noże do rzucania, bojowy bumerang, zestaw wnyk i linek na pułapki. Pieniądze na narzędzia ciesielskie (to jest wyuczony zawód, narzędzia wcześniejsze były własnością plemienia, a pieniądze są za sprzedaż skór i mięsa)

Wygląd przed przemianą 170 cm wzrostu, ciemne długie do ramion włosy uplecione w warkoczyki, szczupła koścista twarz, budowa ciała szczupła atletyczna. Ubrany w luźne brązowe spodnie, czarną podkoszulkę i brązową skórzaną kórtkę. Wiek ok 25 lat.
Wygląd po przemianie Czarna pantera z białym paskiem przez grzbiet

p.s. chciałbym wiedzieć jakie zdolności ma bohater będąc człowiekiem(czy jest zwinniejszy, silniejszy itd. od normalnego człowieka), jak szacować swoje umiejętności i jaki limit jest oraz na jakim poziomie je traktować. Mówiąc na moim przykładzie, czy jako cieśla i zmiennokształtny mogę poruszać się po budowanym przez siebie dachu dwa trzy razy szybciej niż normalny człowiek. Czy to co jest szczytem gimnastyki u normalnego faceta jest dla mnie chlebem powszedniem itd. itp. za odpowiedź dzięki.
 

Ostatnio edytowane przez A. corlleone : 30-12-2007 o 22:50.
A. corlleone jest offline