Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2007, 13:08   #13
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Wybaczcie milczenie, ale jestem aktualnie poza domem i mój dostęp do netu jest ograniczony. Postaram się od razu odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Cytat:
A i czy mogę trochę zmienić formularz? Bo w tym nie wiem dokładnie gdzie jest miejsce na wygląd, rasę itd
Formularz jest czysto umowny, co zawrzesz oprócz tego w swojej karcie postaci zależy tylko od Ciebie. W każdym razie im ciekawiej tym lepiej, wszelkie innowacje jak najbardziej mile widziane - to świadczy o Waszej kreatywności. [Nie widziałam tego pytania wcześniej dlatego odpowiadam teraz - może jeszcze komuś się przyda ]

Cytat:
Jako gracz ma się możliwość tworzenia frakcji czy też tworzenia/rozbudowy religii z elementami mistycyzmu?
Pewnie To świat całkowicie surowy i tworzony od podstaw, właściwie nie ma ograniczeń w tworzeniu go prócz tego co już zostało napisane do tej pory i oczywiście konwencji jak najbardziej fantasy.

Wszystkim, którzy się zgłosili bardzo serdecznie dziękuję Oczywiście czas jest do 3 stycznia, więc wszystkich pozostałych chętnych nadal serdecznie zapraszam. Im większa konkurencja tym lepiej

I przy okazji życzę udanego Sylwestra i Nowego Roku bez bólu głowy
 
Milly jest offline