Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2007, 18:50   #6
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
No dobra. Myślałam, że skoro nie mam w wymaganiach historii i ekwipunku to nie potrzeba będzie takich wiadomości. Ale jak zwykle przeholowałam To widzę, że się jednak nie obejdzie bez szczegółów.
Oto i one (wg. zgłaszanych pytań ):
1. Postacie robicie jak chcecie. Mogą mieć jaki chcecie charakter. Byle bez skrajności bo wtedy drużyna nam się rozpadnie Jakich ja oczekuję? Nieprzepakowanych, ciekawych i inteligentnych ludzi.
2. Świat jest nasz. Historia toczy się swoim rytmem lat '20 XX wieku w USA.
3. Co do formy postów to jestem trochę wymagająca. Piszemy w trzeciej osobie. I ponieważ to jest storytelling więc wypadałoby, żebyście się postarali. Niech posty będą barwne i umiarkowanie długie
tak mówimy
"tak" myślimy
tak krzyczymy lub szepczemy
i nie za bardzo podoba mi się pisanie z błędami ortograficznymi (np.hciałbym, karzdy, muj)
Wybaczcie
4. Dokładnie tak, Kejsi 2. Takie drobne, w typie jakie wypisałam we wprowadzeniu.
5. Dokładnie tak, shadowdancer. Historia nie istnieje :]
6. Rekrutacja trwa w zasadzie do wyczerpania miejsc, więc nie ma co się bać Jeśli ktoś chce może sobie zarezerwować miejsce. Ale wtedy musi mi przesłać KP w ciągu 24 godzin (sorki :/).

Nie śpieszcie się. Wolę, żebyście dopracowali KP niż żeby były szybko.
Pozdrawiam, Di.
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.
Discordia jest offline