Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2008, 14:24   #13
Dominik
 
Reputacja: 1 Dominik jest na bardzo dobrej drodzeDominik jest na bardzo dobrej drodzeDominik jest na bardzo dobrej drodzeDominik jest na bardzo dobrej drodzeDominik jest na bardzo dobrej drodzeDominik jest na bardzo dobrej drodzeDominik jest na bardzo dobrej drodzeDominik jest na bardzo dobrej drodzeDominik jest na bardzo dobrej drodzeDominik jest na bardzo dobrej drodzeDominik jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Johannes Black Zobacz post
Dominik, a długo grasz w młotka? Dobrze znasz zasady? Bo to bardzo ważne, podczas gry nie życzę sobie pytań: a jak się rzuca to zaklęcie?
[sorry za brak polskich liter ale pisze ze swiezo postawionego linuxa]
Zazwyczaj nie gram w mlotka. Gralem raz na II Krakonie i 2 lata temu jedna kampanie. Moja znajomosc systemu to raczej I-a edycja, druga widzialem dopiero wczoraj. Gralem kilkanascie lat w system atorski ktory mial duzo z mlotka a zreszta gram od 92 wiec chyba sobie poradze. Moim problemem raczej bedzie zagranie normalna postacia (dotad zwykle byly mocno pokrecone) i od zera. 13 lat grania jedna postacie nawet na zmiane odbija sie niestety na innych . Co do magii to poza Ars Magica (preferowany system) i wsponiana dlugoletnia postacia (kaplan boga przyjemnosci) to nie mam zapedow na postacie magiczne.
KP w stanie 80% ale nie wiem czy dzis skoncze (urodziny ), mysle ze do rana sie wyrobie. KP jest po polsku nie polskawemu
 
Dominik jest offline