Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2008, 14:19   #4
Avaron
 
Avaron's Avatar
 
Reputacja: 1 Avaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetny
Czołem Panowie Szlachta chciało by się rzec na powitanie ale to niestety nie ta bajka, więc musi starczyć oklepane witajcie towarzysze szlaku
Dopiero co zaczynam zabawę tutaj, więc tym bardziej mi miło, że przy tak dużej konkurencji udało mi się dostać.
Od razu chciałbym zapytać naszych drogich odmieńców, który to by chciał przygarnąć moją postać. Z góry ostrzegam, że nie będzie najmilszym towarzyszem wędrówki, a na dodatek ma on swoje kłopoty dość niezwykłej natury, które mogą niejednokrotnie namącić w planach. Ale o jednym zapewniam każdego wiedźmina, z moim elfem będzie można pogawędzić o zawodowych tematach. Bo zawołany z niego łowca i z niejedną bestią zdarzało mu się w szranki stawać.
 

Ostatnio edytowane przez Avaron : 03-01-2008 o 19:43.
Avaron jest offline