Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2008, 22:32   #2
Lotar
 
Lotar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwu
Smile Wstęp

Coraz dziwniej się tu robi. Ludzie zamykają się w domach przed czymś. Ja dostaję jakiś omamów przed karczmą. Bo te ślepia nie mogły być prawdziwe! Na pewno to psikus, który spłatała mi wtedy wyobraźnia. Ale skąd ten wieśniak wiedział co zobaczyłem? Może to jakiś guślarz, który robi takie głupie żarty każdemu turyście? Co za wiocha i chorzy ludźie. I tak zaczynają się moje przygody. Ciekawe czy każdego witają żądaniem by wyjechał z tej zapadłej dziury? Nie zdążyłem jeszcze ochłonąć, a tu podchodzi do mnie jakiś typ o imieniu Ghared i Norsmen Sven Karlsson. Czego oni ode mnie chcą?
Poza przedstawieniem się nieznajomi nic nie mówią więc chyba ja muszę przejąć inicjatywę.
- Witom panowie. Jom jest Garmit Blueberry z Hubson w Middenlandzie. A wy? Czego chcecie? Jak jakiegoś pensa na jedzenie to przykro mi nie mogę być za rozrzutny przy moim budżecie. – Mówię zapraszając ich gestem do stolika obok.
Jeśli nie usiądą to ja siadam. Niech stoją jak chcą.
 

Ostatnio edytowane przez Lotar : 05-01-2008 o 23:18.
Lotar jest offline