Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2008, 22:07   #3
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Nie no panowie, dlaczego nikt nie miał by się w tym temacie wypowiedzieć ? :> Ja jestem graczką systemów postapo i w większości, jeśli nie zawsze gram kobietą. Kobiety mają wiele ciekawych opcji i możliwości, począwszy od sztuczki "Hej, przystojniaku!", czy cechy z pochodzenia Doktor Quinn, skończywszy na pomysłowości danego gracza.
Świat postapokaliptyczny nie jest faktycznie ani przyjazny, ani miły dla kobiety, choć nie tylko dla niej, ale dla każdego człowieka, czy zwierzęcia. To nie jest zasada, że można dorobić się gwałtu czy dostać po buzi-przecież ładnemu chłopcu też się może zdarzyć, czyż nie ? :>
Może nie siedzicie w literaturze wojennej jak ja, ale w okopach, czy na poligonach nie ma wystarczającej ilości kobiet, a więc czymś trzeba sobie owe zastępować i opisy homoseksualnych odruchów są bardzo często spotykane, bo wojna to nie tylko machanie flagą i braterstwo. A ja zawsze w sesjach stawiam na realizm, więc gdybym po drodze w świecie NSa spotkała bandę zajmującą się hmn.. Chłopcem, nie zdziwiłabym się.
Wracając do gry kobietą-jest to w niektórych miejscach towar deficytowy i panowie często się starają nawet nie o piekności, ale o cokolwiek płci przeciwnej.
Z resztą kto powiedział, że trzeba być mięśniaczką, żeby darzono Cię respektem ? Wystarczy dobre gadane, lansiarska giwera, czy odpowiednie pochodzenie To specyfika NS i postapokaliptycznych systemów. Choć NS nie zakłada specjalnego rozróżnienia w kwestii gry kobietą, od mężczyzny, to realizm podpowiada nam trochę inną wersje wydarzeń.

Mimo wszystko niewiele jest kobiet lubujących się w podobnych klimatach, więc ciężko jest spotkać kobiecą postać. (w końcu wampirze WoDy, czy elfickie księżniczki via DnD są bardziej pociągające, na szczęście nie dla wszystkich) Mimo wszystko można z postaciami odmiennej płci wprowadzić wiele ciekawych interakcji, dlatego drodzy, kochani, uroczy MG miejsca dla kobiet w waszych sesjach powinny być zawsze. ( nie to, że sama pewnie się na owe właduje :P)

Pozdr i jestem ciekawa innych opinii
Ruda
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."

Ostatnio edytowane przez rudaad : 04-01-2008 o 22:11.
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem