WÄ…tek: Tajemnice Blausdorf
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2008, 10:36   #3
Johannes Black
Banned
 
Reputacja: 1 Johannes Black nie jest za bardzo znany
Człowieku, doskonale wiem jak prowadzić sesje na tym forum Mam paru znajomych, którzy prowadzili tutaj sesje swojego czasu i mnie wtajemniczyli.

I nie powiedziałem że ktokolwiek chce awantur. Chcę tylko uniknąć sytuacji, gdzie jeden z graczy od początku jest opryskliwy co później tłumaczy charakterem postaci. Tylko, i tylko o to mi chodziło.

A ja nie powiedziałem nikomu co macie robić. Poznajcie się to jest wskazówka, co POWINNIŚCIE zrobić. Ale skoro sobie tego nie życzycie, to nie będę takich rzeczy robił. Zależy mi, aby jak najlepiej nam się grało.


EDIT:
I wszelkie osoby, które mają zamiar podpatrywać naszą sesję proszę o zgłoszenie na PW. Wtedy dodam Was do listy widzów.



EDIT2:
W pierwszym poście losuję statystyki gracza Lotar. Oto kolejność:
WW
US
K
Odp
Zr
Int
SW
Ogd
Żyw (tutaj k10 i wg podręcznika ustalane)
PP (k10 wg. podręcznika ustalane)
Dwie losowe zdolności STAMI USTALCIE (tylko bez oszustw proszę :P)
Statystyki uzupełnię u siebie na kartce na dniach i będzie wiadomo wszystko. Proszę was o uzupełnianie swoich KP opcjach gracza (panel na górze sesji). Statystyki zostawcie w spokoju rzuty będą rozstrzygane z kartki, na której zanotuję. Wyposażenie, kasę (1$ = 1 miedziak).

Lotar, Twoje statystyki są już podane w kolejności podanej wyżej w pierwszym poście. Zapisz je sobie, jeśli chcesz. I odczytaj swoją żywotność i ilość PP.
 

Ostatnio edytowane przez Johannes Black : 05-01-2008 o 11:09.
Johannes Black jest offline