Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2008, 13:07   #1
Maju
 
Maju's Avatar
 
Reputacja: 969 Maju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwu
[Warcraft] Daleko od domu

Malfurion Stormrage spojrzał w stronę grupki żołnierzy walczących z Jednym z generałów Archimonda. Gdyby nocnym elfom z pomocą nie przyszła Horda i Przymierze to z pewnością tym razem ten świat stanąłby w płomieniach. Walka trwała , kolejne oddziały ludzi , krasnoludów , elfów , orków , trolli , taurenów i nocnych elfów były atakowane przez niezliczone hordy nieumarłych i demonów.
Ale oni zdawali się być inni. Wielki demon górował nad nimi wielkością , siłą , mocą , a oni nie zważając na to odpierali jego uderzenia , atakowali ze wszystkich stron , nieustępliwie dążyli do powalenia go. Nie mógł im pomóc, było ważniejsze zadanie do zrobienia. Trzeba zadąć w róg Cenariusa nim będzie za późno. Jego oczy napełniły się smutkiem , patrzył na stosy ciał poległych , na jego braci druidów , na całe zło które maszerując przez tą krainę zmieniło ją bezpowrotnie. Odwrócił się w stronę Drzewa Życia i już zaczynał biec , kiedy usłyszał demoniczny wrzask z miejsca gdzie grupka śmiałków walczyła z demonem. Demon leżał raniony kilkunastoma strzałami i niezliczoną ilością ran ciętych i obuchowych. Umierał. Ostatkiem sił odsunął się od przeciwników i ostatkiem sił rzucił zaklęcie. Wielka kula białej energii uderzyła w śmiałków którzy z nim walczyli. Nagle po prostu zniknęli.
Demon padł bez ruchu. Malfurion zmrużył oczy
-Zaklęcie przenoszenia na dalekie odległości... jestem ciekaw gdzie ten plugawy demon posłał tych nieszczęśników...

Witam , poszukuję 5 osób do gry przez forum w przygodę "Daleko od domu"
Sesja będzie osadzona w świecie Warcrafta. Kto chętny proszę przesyłać KP na PW , a oto jak powinna wyglądać:

- Imię
- Rasa (człowiek , elf , gnom , krasnolud , ork , troll , tauren , nocny elf )
- Klasa ( wojownik , łowca , czarodziej , szaman , łotrzyk , druid , )
- Historia (od dzieciństwa do bitwy o górę Hyjal )
- Mocne strony
- Słabości
- Czym się postać kieruje w życiu - ideały
- Opis wyglądu
- Ekwipunek
- 3 przymiotniki najlepiej określające postać

koniec rekrutacji przewiduje na ok 20 stycznia. Powodzenia , z góry dziękuję za zgłoszenia.
 
Maju jest offline