Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2008, 00:37   #7
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Buziaka? Bynajmniej nie ode mnie. - Roześmiałem się. - W każdym razie dziwne to wasze prawo. Nie nadwyrężaj sakwy. Moje długie łapska zawiniły więc poczuwam się za to odpowiedzialny. - Po tych słowach podszedłem do karczmarza mówiąc do niego - Twoja służka przeze mnie wylała ten jakże przepyszny chmielowy wywar. Wielce przepraszam że mnie tak me ręce słuchać nie chcą. Ileż jestem winny za tą mokrą podłogę? A tak przy okazji to może byś mnie coś oświecił jeśli możesz co tu tak ponuro jakby sołtys zmarł. Na zimę was tak wzięło czy co na świecie? - Zrobiłem do karczamarza miły, aczkolwiek starający się wymusić odpowiedź uśmiech. Przy okazji rozejrzałem sie po karczmie w poszukiwaniu tego młodego chłopaka z którym rozmawiałem przed przyjściem Garmita, by i od niego dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat wioski.
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline