Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2008, 11:33   #9
Dogen
 
Dogen's Avatar
 
Reputacja: 1 Dogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Macharius Zobacz post
To ja też mam parę pytań:
1. Jakich postaci oczekujesz? Ma to być zwykły, szary człowiek jak np. sprzedawca w McDonaldzie czy ktoś kto w jakikolwiek sposób interesuje sie np. zjawiskami paranormalnymi?
2. Jakieś PDki na początek czy bez nich?
3. Nie przeszkadzały by ci Atuty takie jak Zasoby na 5 czy coś w tym stylu? (nie żebym tak planował :P)
1. Preferuje normalne postaci, masz dowolność w stworzeniu, byleby nie popadać w jakieś skrajności. Możesz jako zwykły człowiek interesować się zjawiskami paranormalnymi, ale interesowanie się tym, a fizyczne skonfrontowanie się, to już różnica.
2. Nie, nie przyznaję żadnych dodatkowych PDków, tworzymy czystą postać bez doświadczenia.
3. I jak wcześniej mówiłem, wszystko z umiarem.

Po przesłaniu postaci i jej zaakceptowaniu, jak będę miał jakieś uwagi to na pewno się dopytam aby dograć ewentualne nieścisłości.

Pozdrawiam
 
__________________
Wycofuję się na z góry upatrzoną pozycję
Dogen jest offline