Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2008, 13:37   #9
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Masz tu te dwa srebrniki. - Powiedziałem grzebiąc w sakwie.
- Mówisz że chłopcu rozszarpało ojca? I że to niby był wilkołak? - zacząłem wypytywać niemal dusząc w sobie śmiech.
- No dobra. To wcale nie jest śmieszne, choć ja nie wierzę w takie bzdury. To na pewno wilki alebo niedźwiedź jakiś. Hmm... Przydałoby mi sie takie futerko z misia, bo zimno tu u was. Mój strój niby ciepły, ale przydałaby się jeszcze jakaś narzuta. W każdym razie dziękuję że mnie oświeciłeś. A pokój powiadasz? Nie wiem jak mój towarzysz, lecz ja na pewno nie pogardzę ciepłym łóżeczkiem i strawą... No i widokami oczywiście. - Dodałem rozglądając się po sali wzrokiem szukając ślicznej kelnerki.
Po chwili jednak otrząsnąłem się ze słodkiego zamyślenia:
- Nie macie tu jakiegoś myśliwego albo kogoś lepiej znającego się na miejscowej zwierzynie? Mrr... Futro z niedźwiedzia.
Rozsiadłem się wygodnie na krześle wyglądając przez okno w mrok zimowej nocy.
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline