Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2008, 10:06   #8
Scarlet
 
Reputacja: 1 Scarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemu
Mi pasuje. moze być. tylko zeby ten post raz na dwa dni był napewno

A więc o mnie chłopacy wiecie:

- moj akcent nie jest czysto Imperialny
- Znam miasto MIddenheim prawie jak własną kieszeń
- ostatnimi czasy sporo podróżowałam, aż natrafiłam na was i eskortę tego ładunku
-w czasie podróży ćwiczyłam fechtunek swoim jednoręcznym mieczem, a za przeciwnika miałam "powietrze"

Jestem wesołą, czasami spontaniczną osobą, aczkolwiek ostrożną i nie pochopną.
Jestem towarzyska i lubię czasami pożartować. Czasmi za dużo gadam albo jestem zbytnio ciekawska, ale nie obrażam się gdy mi to ktoś wygarnie. Wkońcu każdy może mieć swoje zdanie. Czasami w podróży pogwizduje lub nucę sobie jakąś melodie.

to chyba wszystko co wiecie o mnie. Wkońcu trzy tygodnie to nie tak wiele na poznanie drugiej osoby
 
__________________
Didn't you read the tale Where happily ever after was to kiss a frog? Don't you know this tale In which all I ever wanted I'll never have For who could ever learn to love a beast?

Ostatnio edytowane przez Scarlet : 07-01-2008 o 10:39.
Scarlet jest offline