Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2008, 19:41   #4
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Hmm, ja także spodziewałam sie czegoś innego. Raczej artykułu z serii "nie tylko MG musi rzucać pomysłami". I po części to zawarłeś, ale myślałam że cały artykuł będzie poświęcony temu że należy przysiąść przed sesją i porozmawiać z graczami na temat ich oczekiwań co do sesji - jak chcą grać, w co chcą grać i jak widzą tę sesję.

Twój artykuł jest dobry ale rzeczywiście tylko dla początkujących. Lecz spójrzmy prawdzie w oczy. Większość niedoświadczonych MG będzie mówić "ja jestem w tym dobry" a sesja dalej będzie mu się sypać bo nie pomyśli by poszukać pomocy.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem