Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2008, 13:16   #1
Dogen
 
Dogen's Avatar
 
Reputacja: 1 Dogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputacjęDogen ma wspaniałą reputację
[komentarze] Krew Na Chodniku

Witam
Na wstępie chciałem się przywitać z moimi graczami.
Przypominam, że są to:
- Liliel
- Wojnar
- Althorion

Teraz kwestia organizacyjna. Posty piszemy co najmniej jeden na tydzień. W razie jakiejś obsuwki proszę o info tutaj bądź na PW.
Sesję zamierzam otworzyć w ten weekend, a więc pierwszy post powinien znaleźć się w sobotę lub niedzielę.
Posty staramy się pisać poprawnie gramatycznie i w trzeciej osobie. Wszelkie dialogi piszemy kursywą. Myśli postaci tak samo, z zaznaczeniem, że akurat to robi: np. Ale kretyn z niego. - Pomyślała Anna.
Jeśli chodzi o mechaniczny aspekt to wszelkie ewentualne testy, wynikające z waszych akcji będę robił ja.
Chyba że chcecie też wykonywać jakieś testy, wtedy możemy się dogadać i wypróbować ten system rzutów w panelu, z którym szczerze mówiąc na razie nie jestem zbytnio obyty. To już zobaczymy. Ale raczej skupiamy się na storytellingu.
Jeśli chodzi o ekwipunek to proszę mi napisać, co zazwyczaj wasza postać nosi istotnego przy sobie.
Proszę w miarę możliwości znaleźć sobie jakieś wizerunki odpowiadające waszej postaci do wklejenia później w panel. Będzie ładniej to wyglądało.
No i w pierwszym waszym sesyjnym poście jakoś się zaprezentować.
Dobra, to na razie tyle. Jeśli macie jakieś pytania, to jest teraz czas dogadać nurtujące was sprawy.

Pozdrawiam
 
__________________
Wycofuję się na z góry upatrzoną pozycję
Dogen jest offline