Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2008, 19:57   #5
Marcellus
 
Reputacja: 1 Marcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemu
No to ja tez sie pisze, mam tylko pytanie odnosnie "doswiadczenia" naszych postaci.
Mianowicie czy mamy byc swiezymi rekrutami czy tez mozna stworzyc np starego wyjadacza ktory nie jedno wiadro krwi juz przelal ?
PS. Zamierzam stworzyc zwiadowce lub kawalerzyste z klanu wilka. Stad tez moje drugie pytanie : przydaly by sie jakies opisy formacji - kawaleria to ciezkie rycerstwo, ciezka jazda czy tez moze lekka kawaleria ? A zwiadowcy to tacy lesnicy czy moze bardziej zwiad wojskowy stanowiacy oddzialy lekkiej kawaleri poruszajacej sie na przedzie armii ? ( cos jak Zwiad i Zaopatrzenie z Achajki :P)
A i jeszcze czy mozna sobie wybrac w ktorej armii sie znajdujemy, czy moze bedzie to przydzial " z gory" ?
 

Ostatnio edytowane przez Marcellus : 10-01-2008 o 20:00.
Marcellus jest offline