Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2008, 17:31   #4
Wojnar
 
Wojnar's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witam, witam! Żyję! I cieszę się bardzo, słysząc, że sesja już rusza.
Co do ekwipunku, pomyślałem przez chwilę i doszedłem do wniosku, że moja postać prawie nic przy sobie nie nosi. Głównie rzeczy nieistotne (np. jakaś książka na długie podróże metrem) lub oczywiste (np. portfel). Może warto wspomnieć o standardowym wyposażeniu profesji- sutanna (wyznaje tradycyjne podejście do tego tematu, choć czasem wystarcza czarna koszula plus koloratka a na to "cywilne" ubranie), krzyżyk lub różaniec, czasem kieszonkowa Biblia. I tyle.
 

Ostatnio edytowane przez Wojnar : 11-01-2008 o 23:14.
Wojnar jest offline