Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2008, 10:37   #1
Loona
 
Reputacja: 1 Loona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodze
[DnD] Strach ma wielkie oczy

Budzisz się po ciężkiej nocy, obraz który widzisz nie podnosi Cię na duchu. Powoli wstajesz, rozglądasz się widok Twojej kajuty, widok ran na ciele i niepokojące bóle w róznych częściach ciała nie pozwalają zapomniec o ubiegłej nocy. Siadasz na łóżko i ubierając się wspominasz walkę którą wczoraj stoczyłeś. Uśmiechasz się w duchu.
*nie mieliśmy szans, a jednak żyjemy*. Wychodzisz do kuchni, gdzie okazuje się że nic nie zostało z zapasów żywności : *zgine na morzu.. zawsze o tym marzyłem*, Zdenerwowany wychodzisz na pokład, widzisz swoich towarzyszy, każdy z waseszcze krwawi, rozglądając się zauważasz marynarzy próbujących załatac dziury w burcie. Mijasz połamane żagle i dochodzisz do dziobu wpatrujesz się w toń wody. Rozmyślasz nad swoim całym życiem, kiedy nagle budzi cię krzyk :-ZIEMIA!!!- uśmiechasz się, siadasz do wioseł i próbujesz dopłynąc do brzegu przed zatonięciem okrętu. Dobiliscie do brzegu, schozisz na ziemię i uśmiechasz się na myśl, że jeszcze trochę pochodzisz po tym świecie


Witam na mojej sejsji<pierwszej>

Moja przygoda jest obsadzona w Faerunie, wyruszyliście z Watredeep i podróżowaliście do krainy Lantan.Zaciągnliście się na statek kupiecki dla ochrony, jednak na środku morza zostaliście zaatakowani, przeciwnik miał czterokrotną przewagę, więc ledwo uszłiście z życiem. Wszystko co wartościowe zostało złupione. Dobiliscie do brzegu i żeby wyruszyc dalej trzeba zreperowac statek kapitana Belgiessa 'Prywatna Granica'.

KP

Prosiłabym, żeby do tworzenai kp użyc strony: Campaign-Blog i wysłanie mi na e-mila: aga_s1@poczta.onet.pl lub na gg: 6066196
Postac musi zawierac histrię i opis wyglądu.
*gramy na poziomie 4
*atrybuty: rozdzielamy: od13-18
*Pw niech będzie maksymalne
*rasy: wszystkie rasy które są w podręzniku gracza, o innych ewentualnie można ze mną dyskutowac na gg.
*klasy: każda klasa podstawowa, wolałabym gdyby na sesji znaleźli się przedstawiciele różnych klas,
*ekwipunek: można wybrac jeden przedmiot:'+2', '+1' i słaby ochronny przemiot magiczny<pierścień, bądź amulet>

Prowadzenie sesji

*sesja dla około 6 osób
*rekrutacja będzie trwała około tygodnia, lub do 20.01.2008
*osoby które przestaną pisac będe usuwane z sesji, tj. jesli po 3 dniach nie bedzie pisac upomnie i jeśli po 5 nie napisze, usunę z sesji.
*jeśli chodzi o rzuty kostką to będę używała tej strony : Internetowa kostnica i wklejała link z wynikiem.
 

Ostatnio edytowane przez Loona : 12-01-2008 o 10:46.
Loona jest offline